Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

W życiu zdarzają się takie momenty, w których pomoc innego człowieka staje się największą wartością i szansą na wyjście z trudnej sytuacji. Zawód doradcy podatkowego to nie tylko uprawnienia zawodowe- to także wspólnota ludzi, których łączą wspólne cele i dążenia.

 

Ogólnopolska Fundacja Doradców Podatkowych została powołana by wspierać doradców, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Wychodzimy bowiem z założenia, że w każdej wspólnocie należy pomagać tym, którzy tego potrzebują. Taki jest sens wspólnego działania: by tworzyć razem i wspierać się nawzajem. Ogólnopolska Fundacja Doradców Podatkowych ma swoją siedzibę w Katowicach. Głównym jej celem jest pomoc finansowa i rzeczowa zarówno byłym jak i obecnym doradcom podatkowym, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej z przyczyn losowych.

    Ponadto zajmuje się podnoszeniem wiedzy ekonomicznej i prawnej społeczeństwa, szczególnie poprzez kształtowanie wiedzy o podatkach oraz obowiązujących systemach podatkowych polskich, innych państw członkowskich Unii Europejskiej oraz państw, w których znajdują się największe skupiska polonijne.