Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.


                                                STALE POMAGAM

Jedno drzewo może być początkiem lasu,

Jeden uśmiech może być początkiem szczęścia,

Jedna wpłata może być początkiem przyjaźni.

W życiu zdarzają się takie momenty, w których pomoc innego człowieka staje się największą wartością i szansą na wyjście z trudnej sytuacji. Zawód doradcy podatkowego to nie tylko uprawnienia zawodowe- to także wspólnota ludzi, których łączą wspólne cele i dążenia.

 

Ogólnopolska Fundacja Doradców Podatkowych została powołana by wspierać doradców, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Wychodzimy bowiem z założenia, że w każdej wspólnocie należy pomagać tym, którzy tego potrzebują. Taki jest sens wspólnego działania: by tworzyć razem i wspierać się nawzajem. Ogólnopolska Fundacja Doradców Podatkowych ma swoją siedzibę w Katowicach. Głównym jej celem jest pomoc finansowa i rzeczowa zarówno byłym jak i obecnym doradcom podatkowym, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej z przyczyn losowych.

    Ponadto zajmuje się podnoszeniem wiedzy ekonomicznej i prawnej społeczeństwa, szczególnie poprzez kształtowanie wiedzy o podatkach oraz obowiązujących systemach podatkowych polskich, innych państw członkowskich Unii Europejskiej oraz państw, w których znajdują się największe skupiska polonijne.